chatrandom
Şubat 7, 2021

YENİ BİR BAŞLANGIÇ İÇİN!

ile admin

Video chat

Bilgisayar başında aktif olmak ve sosyal olmak mı istiyorsunuz? Yeni arkadaşlar tanımak ve onlarla konuşmak mı istiyorsunuz? Veya gerçekten sıkılıp yeni arayışlar mı arıyorsunuz? Sanırım omegla‘dan haberiniz yok. Öyle bir şey düşleyin ki dünya üzerinde ki tüm insanların katılımıyla oluşan bir sosyal ağ olsun, gece gündüz aktif olabileceğiniz, binlerce insanla görüntülü ve sesli konuşabileceğiniz aynı zamanda yazışabileceğiniz bir siteden bahsediyorum.chatrandom

Evet! Binlerce insan! Ve dilediğinizle doyasıya konuşacağın, zaman geçireceğin bir sosyal ağ. Yalnız iseniz dışarı çıkmak istemiyorsanız ve bilgisayarında bir şeyler yapmak istiyorsanız tercih edeceğiniz alternatifler arasında yer alıyor. Ve hatta zaman içerisinde sizin tercihlerinizin en başında yer alacaktır. Hadi şu bahsettiğimiz sosyal iletişim ağını yakından inceleyelim.

Omegle chat

Bir milyondan fazla takipçisi olan ve aktif olarak kullanılan omegla binlerce insanı tek bir ağ üzerinde birleştiriyor. Bunu sakın kaçırmayın! Sosyal olarak gelişebileceğiniz, yalnızlığınızı yok edeceğiniz bu site size zamanınızı daha verimli ve eğlenceli kılmayı temin ediyor.

Haftanın hangi günü olursa olsun veya günün hangi saati olursa olsun evde, iş yerinde veya interneti erişimini kurabileceğiniz her yerde siteye giriş yaparak binlerce insanla iletişim halinde olabilirsiniz.

Bağlantıyı kurduğun kişi ile konuşmak istemezseniz bir başka bağlantıya geçebilirsiniz ve bu olay çok hızlı gerçekleşir. Bağlantı kurulumu oldukça hızlı gerçekleşir ve hemen iletişim halinde bulunmanıza imkân sağlar.

Omegle benzeri

omegla size iki yol sunar, ilki kameralı ve sesli sohbet diğeri ise yazılı sohbet. Kameralı sohbet gerçekleştirebilmeniz için bilgisayarınızın kameralı veya harici kamera bağlantılı olması gerek aynı zaman da bir mikrofonun olması lazım.

Site içerisinde sohbet esnasında “Sonraki” ve “Dur” butonları vardır. Bunlar karşıdaki bağlantıyı değiştirebilme ve karşıdaki ile iletişim halinde kal anlamına gelir. Dilerseniz tüm dünya ülkeleri ile bağlantı arayabiliriz dilersen de tek tek ülkeleri kendiniz seçip bağlantı arayabilirsiniz.

Ayrıca siteye girmek için üyelik oluşturmanıza da gerek yok. Hemen siteye girebilir sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Bu durum hem daha pratiktik hem de sizi üyelik formu doldurmakla zamanınızı çalmaz.