gabile
Şubat 7, 2021

Sesliduy.com

ile admin

sesliduy.com sesli görüntülü sohbet sitesi kabul etmek gerekli ki duyduğunuz bildiğiniz bir sesli sohbet sitesidir.sesliduy uzun yıllardır sesli sohbet dalında hizmet veren sesli sohbet sitesidir. sesliduy.com siteye girseniz de girmeseniz de takıldığınız sitelerden de olsa reklamoalrak geldiklerindne duyduğunuz bir sesli sohbet sitesidir.

gabileBiz sirine.net sesli sohbet sitesi olarak kimseye reklamagitmeyiz ama sesliduy.com sitesinden çok reklamalırız sesliduy.com sitesine bu nedenle kızgın da kırgın da değiliz her site reklam atar bu çok normal ama sesliduy.com sitesinin çirkin küfürlü hakaret içerikli saldırı ve rahatsızlıklarına saygı duymuyor taktir etmiyoruz.

seslikal.com sitesine eğer ki zarar veren yanlış yapan ben deniz isem benimle uğraşmalı benimle hesap görmeli bir camiayı komple hedef alırsak bu etik olmaz şimdi sesliduy.com sitesi içerisinde okadar güzel oakdar harika insanalr vardır ki;bunların yanında yine seslikal.com ailesi içerisinde okadar çirkin okadar iğrenç insanalr vardır ki tarif edilemez ama bunu sesliduy.com hep kötü diyemeyiz iyisi ile kötüsü ile bir camia orası bizim demek istediğimiz tam da bu işte