sesli sirine
Şubat 7, 2021

sesli sohbet teselli

ile admin

sesli sohbet teselli sitemiz sesli sohbet aramasında googlede birinci sayfaya doğru bir ilerleme içerisinde.Sesli sohbet sitemiz olan sirine.net googlede banlanıp spama takıldı diye daha önce duyurmuştuk Sirine sesli sohbet sitemizin banı açıldı ve spamdan kurtuldu.

sirine spama takılınca çok sıkıntılı analr dönemler yaşadık nasıl bir dönemdi? sirine yazdığımızda bile çıkmayan sesli sohbet sitemiz sirine dostlarımzıın bizi bulamamasına neden olduydu ama şimdi teselli sesli sohbet sitemizide sesli sohbet aramasında kasıyoruz ki yarın bir sorun yaşandığında sirine ve sesli sohbet aramalarında tek sitemiz olmasın diye teselli ile de googlede yer alalım istiyoruz.

sesli sohbet teselli şuan googlede sesli sohbet aramasında 7 inci sayfada umuyoruz ki; Sesli sohbet ve sirine aramalarında, googlenin ilk sayfasında yerini alsın.,Bu bize ne kazandırır? Bir daha sirine veya teselli sesli sohbet sitemiz banlanır, veya spama takılır ise yerinde diğer sitemiz olan sesli sohbet teselli yer alacak. Hem sesli sohbet aramasında hem sirine aramasında bir sitemize alternatif, diğer bir sesli sohbet sitemiz daha olmuş olacak.Tabi ki umarız artık bir daha sirine de diğer sitelerimizde googleden yasaklanmaz.

Sirine için çok emek verdik ayrıca sirine spamdan kurtulsun diyede çok emek verdik ve saolsun panelcimiz artık ümitlerimizi kestiğimiz bir anda birde bendeneyeyim dedi google ile mailleştiler sitemizi yeniden kurdu ve sitemiz spamdan kurtuldu profesyonel panele bu emeği için çok teşekkür ediyoruz.

sesli sirineTeselli ve şirine sitesi.

Teselli sirine den farklı bir sesli sohbet sitesi değildir.sesli sohbet teselli de sirine.net in aynı buluştuğu yere girer aynı kişiler ve aynı seviyeli sohbet imkanı sunulur. sirine.net de olduğu gibi sesli sohbet teselli de de cinsel sohbet içeriği bulunmaz.teselli.net de cinsel sohbet karşıtıdır cinsel sohbet sitesi değildir hatta içerisinde bir odada dahi cinsel sohbet edilmesine müsaade edilmez.

Teselli.net, sirine.net birer sesli sohbet sitesidir.Cinsel sohbet sitesi değildir.Cinsel sohbet içerikli odaları bulunmaz.En sirin net sirine.net diye çıktığımız bu sesli sohbet yolunda kimse bizi diğer sesli cinsel sohbet siteleri ile karıştırmasın.Ananelerine saygılı, örf adetlerini bilen,seviyeli,ilkeli bir sesli sohbet sitesi arıyor iseniz adresiniz burası;yok biz içerikli bir sohbet edeceğiz diyor iseniz size uygun bir mekan değil.Bizim mekanımız dostluk,arkadaşlık,hoşgörü ve sevgi üzerine kurulu bir sesli görüntülü sohbetsitesidir.