sesli kal ve sirine sitelerine destek amaclı bizde teselli.net ve sirine.net sitelerimiz ile birlikte seslikal.com sohbet sitesine destek vermekteyiz.Şuan sesli kal sitesi googlede gördüğü ban nedeni ile belki de siteler bazında googlede ilk sayfada yer alma anlamında bizim sitelerimize en çok ihtiyaç duyduğu an belkide işte o amaç ve nedenledir ki bütün gücümüz ile birlikte sesli kal sitesine bu güne kadar olduğu gibi şimdide destek olmaya gayret ediyoruz.
Seslikal.com sitesi kurulduğundan bu güne çok hızlı büyüyen ve en büyük sitelerin arasında kendisine yer bula bilen bir site girişleri çok fazla buda hitinin güzel olmasını sağlıyor ama bu denli bir hite sahip olan sitenin ana domaini olan seslikal.com domainini google gözden çıkarttı ve kendi aramasında bile google de banladı.Aynı olayı yıllar önce bizde sirine.net sirine sitemizde yaşadık ve işin kötüsü halen açılmadı bu sitemiz.Halen sirine sitemiz için mücadele vermekteyiz. Umarız sesli kal sitesi aynı derecede uzun süreli yasak almaz çünkü nasıl bir emek verildiğini biz biliyoruz ve biz bunun bilincindeyiz.Bu denli emekler verilip bir yerlere geldikten sonra yaşanan bu denli tatsızlıklar insanı ciddi derecelerde üzüyor.
Sesli kal her daim sürekli 400 useri olan girişleri ise 5 binin üzerinde olan hiti güzel alexa sı güzel bir sesli sohbet sitesi sirine ile bu yönü ile kıyaslanamaz ama sirine sitemizinde yaşı çok mesela bu sitemiz teselli nin yaşı bile 15 yaşında bir site sirine.net sitemiz ise şuan itibari ile 10 yaşında seslikal.com sitesi ise daha 3 yaşında yaş oalrak sesli kal sitesinden büyüğüz bu önemli bir özellik ama en önemlisi giriş çıkış olması hit önemli işte bu hit sesli kal sitesinde hiç bir sitenin yakalayamayacağı kadar çok ve bu durumda bile googlede gerilere düşürüldü bu geriye düşme meselesini fırsat bilen seslikal.com sitesi rakipleri de sanıyorlar ki bu siteye blog açar isek belki sitenina dı ile googlede geliriz bir iki hit veya 3-5 userini seslikal sitesinden ala biliriz ama bu öyle kolay değil sesli kal kadrosu olarak bu konumlarda tedbirimizi daha önceden almış idik ve net org gen.tr gibi uzantılarımız ile de googlede birinci sayfa ve birinci sırada yerimiz sabit.
Teselli.net sitesi ve sirine sesli sohbet sitesi olarak bizler de seslikal sitesine destek amaçlı googlede geri sayfalarda da olsak var olacağız sesli kal sitesi kurulduğundan buyana yanında yer alan sitelerimiz bu zor gününde yine sesli kal sitesinin yanında yer almaya devam edecek biz sesli kal,sirine ve teselli siteleri ile birlikte sesli kal kullanıcıları ile beraber bir aileyiz.her geçen gün içeride ve ya googlede sitemizi ve ailemizi büyüte bilmekten yana elimizden gelen gayreti göstererek düşmanlarımıza fırsat vermeyeceğiz.Sitemiz şuan sohbet platformları arasında en iyisi ve böyle kalmaya hatta dahada iyi olmaya doğru yürüyecek. Yıllardır yıkılmayan içerden de yıkmaya çalışanlar oldu papuc bırakmayan sitemiz asla ama asla boyun eğmeyecek her şeye herkes einat sesli kal seslikal olarak kalacak büyüyecek..Sesli sohbet denildiğinde akla gelen siteyiz akıllardan çıkmayan site olacağız..
Şimdi ise teselli sitesi bambaşka bir arama olan Ome Tv kelimesi ile gündemde. Sitemiz artık sesli kal dan ziyade ome tv gibi veya omegle gibi aramalarda yer alacak.
Chat roulette sitesi olan ama chat rulet diye aranan bir site var bu sitede de sitemizi getireceğiz. Artık teselli bir sesli sohbet değil. ome tv chat rulet sitesi oluyor.