koç burcu
Şubat 7, 2021

Koç burcu burç uyumları

ile admin

Koç burcu burç Koç burcugüçlü karakterli ve girişimcidir.Aynı şekilde bir okadarda dışa dönük ve hareketlidir.Bu çok ateşli bir birliktelik olabilir.İlişki çok yoğun bir şekilde yaşanacaktır.Tarafların birbirine üstünlüklerini kabul ettirmeye çalışması önemli bir sorun olabilir.Bu durumda ilişki çok da fazla sürmeyecektir.Eğer her iki tarafta anlayışlı olursa bu ilişki daha uzn sürebilir.Seksüel anlamda uyumludurlar.Beklentileri hemen hemen aynıdır.Başlangıçta çok ateşli olabilirler,fakat daha sonraları aşırı kıskanç davranışlarla birbirlerini kısıtlamak isteyebilirler.Bu da çiftlerin birbirlerinden uzaklaşmasına neden olacaktır.

koç burcuKOÇ – BOĞA


Koç ve Boğa burçlarının ilişkisi çok uyumlu değildir Koç burcu hareketli girişken hevesli aklına koyduğunu o an yapmak isteyen bağımsız bir kişiliğe sahiptir.Erkeği ise sakin güvene önem veren tutucu ve iradeli bir tiptir.Boğa adımlarını düşünürek atar ve kararlıdır.Koç ise ani çıkışlarıyla dikkat çeker.Bir süre sonra Koç un bu tavrıBoğanın sabrını taşırır.Aynı şekilde Boğanın tutumundan bir süre sonra sıkılabilir.Seksüel anlamda her ikiside aktif olmakla beraber her iki tarafın da kişiliğinden taviz vermesi gerekir.Zamanla bu tarafları yıpratır ilişki biter.

koç burcu


Koç Kadını.
Koç kadını ve Koç burcu insan vücudunda kafayı yönetir. Koç kadınına kaliteli bir saç fırçası ya da saçları için hoş aksesuarlar alabilirsiniz. Bir güzellik salonunda makyaj veya yüz bakımı yaptırmasın için hediye çeki verebilirsiniz. Makyaj ve cilt bakım ürünlerine bayılacaktır. Heyecan duygusunu tatmin etmesi için koşu bandı ya da jimnastik aletleri alabilirsiniz. İyi bir poker oyuncusu olduğu için iskambil kağıtları hoşuna gidecektir. Heyecan dolu bir film ya da belgesel, video kaset, dvd alabilirsiniz. İlgi çekmeye bayılan koç kadınına kalabalık bir sürpriz parti düzenleyebilirsiniz. Baharatlı yiyecekleri sevdiği için bol baharatlı sos ve cipsler hazırlayabilirsiniz. Mücevher almak isterseniz en sevdiği taş elmastır, minik küpeler, elmas taşlı yüzük çok hoşuna gidecektir. İpek saten iç çamaşırlarına bayılır, kırmızı ya da pembe tonlarını seçmelisiniz.
Koç Erkeği.

kesici aletleri, demiri ve ateşi yöneten ateş burcudur. Koç erkeğine şık bir çakı bıçak ya da mangal setiyle sürpriz yapabilirsiniz. Koç insanı her zaman yeni işler peşinde olduğu için deri bir evrak çantası veya hesap makinesine ihtiyaç duyabilir. Ofisi için kaktüs hediye edebilirsiniz. Rekabetli sporlardan hoşlandığı için maç bileti, eğer çok paranız varsa harley-davidson motosiklet bile alabilirsiniz. Koç, savaşçıların burcu olduğu için bilgisayarından oynayabileceği bir savaş oyunu alırsanız kendi gücünü deneme imkanı olacak ve çok zevk alacaktır. Koç erkeği cesur, dayanıklı ve öncüdür. Ona bir çift kovboy çizmesi ya da gösterişli bir bot alırsanız kendini marlbora reklamındaki kovboy gibi hissedecek ve çok keyiflenecektir.

koç burcu genel özellikleri

koç burcu genel özellikleri
Koç, Zodyak’ın ilk burcudur bu nedenle yeni başlangıçları ve doğumu temsil eder.Koç insanı doğal, iç güdüsel,taze,saf ve hayattan zevk alan bir yapıdadır.Böyleceibir yapı meselesi olarak,birlikte olduğu insanları yoran çekingenlik de ona yabancıdır.Hayat onlar için heyacanlı bir macera anlamındadır. Her şeyden önce hayatın sunduklarını,yakalamak ve her yönüyle hayatın tadını çıkarmak isterler.Bazıları Koçta tipik egoistlik özelliklerinin bulunduğunu düşünürler,çünkü o,başkalarının kendi hakkında ne düşündüğünü hareketlerinin onaylanıp onaylanmadığını öğrenmeye koç burcu kadını, koç burcu erkeği, koç erkeği, koç kadını çalışmaz.Başkalarının,onu bildiğinden şaşırtmasına izin vermez.

Koç,yaşamın her anında daimi bir meydan okuma görür.Koç insanı kendisini,cesareti,bireysel insiyatifi ve enerjisi ile gösterir.Bunlar,yalnız hareket etme olarak da anlaşılabilir,aslında Koç her koşulda çok rahat yaşayabilir.Koç insanı anlık tepkiler gösterir,bütün cesareti ve yaratıcılığı anlık bir meydan okumadır.Bu nedenle hiçbir şeyden çözülmemiş sorunlar kadar nefret etmez.Uzun süre çabalaması gerektiğinde sık sık tahammülünü kaybeder.Böylece ,aslında uğrunda bütün gücünü harcadığı bir şeye,gerçekten ulaşmak istemediği izlenimi yaratır.Son karar adımını atmakta teretdüt eder.Büyük amaçları Koçu gerçekde sadece global olarak ilgilendirir.

Küçük detaylar ufak tefek noktalar ona dehşet verir.Koçlar,’’ıvır zıvır’’ ile uğraşmayı başkalarına bırakır ve ayının postu paylaşılmadan yeniden ava çıkarlar.Devamlı yenilik peşinde olma dürtüsünü hayatı boyu bastıramazlar,aksi halde kişiliklerini kaybederler.Açıklık ve dürütlükleriyle ara sıra diğer insanları yaralarlar.Aslında yaralama düşüncesi akıllarından bile geçmez.Koç,insanları,bazılarının bakış açısına göre,kader tarafından korunurlar.Çünkü kozmik sistemimizde hayat veren ve hayatı koruyan,Güneş,en büyük etkisini bu burç ta gösterir.Koç doğallığını kendine hiçbir koymamasına ve koydurmamasına borçludur.Koç.insanları,küstahlık içeren davranışlar gösteren kişileri,açık ve arkadaş canlısı olmasına rağmen yanına yaklaştırmaz;bunlar pek küstahlık sayılmasa da koçun yanına yaklaşıp kartlarına bakmayı cesaret eden bir kişi mantığının soğukluğunu ve kesinlikliğini